2021. október 21-én a zeneiskola tanulói másfél év után újra színpadra álltak a Hotel Kapitány Wellness Szálló termében. Ez a helyszín mindig különleges számukra, hiszen külső helyszínen, mesés környezetben mutathatják meg felkészültségüket.

Összesen 22 műsorszám gyűlt össze erre az estére. Nem csak egyéni produkciókat hallgathatott a zenekedvelő közönség, hanem négy szolfézscsoport is bemutatta, milyen dalokat tanultak szeptember óta.

Külön öröm számomra, hogy a 175 szék majdnem mindegyikén ült valaki, hisz ez is mutatja, hogy a szülőknek/nagyszülőknek/ismerősöknek fontos a gyerekek zeneoktatása.

Összességében színvonalas hangversenynek lehettünk fültanúi. Köszönöm a szaktanárok munkáját!

Következő növendékhangversenyünk november 16-án lesz a gimnázium hangversenytermében, ahová szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Az őszi szünetre jó pihenést kívánok mindenkinek.

Az oktatás november 2-ától folytatódik!

Horváth-Simon Szabina
AMI intézményvezető-helyettes